Kurumsal-Resim

Hakkımızda

Asırlar öncesinden seslenen Çinli Filozof Lao Tzu’nun dediği gibi “Binlerce kilometrelik bir yol tek bir adımla başlar…” Çebi Grup’un yarım asrı geçen bu uzun soluklu yolcuğu da kurucusu Hasan Hamzaçebi nin1972 yılında attığı “tek bir adımla” başladı. O gün atılan “tek bir adım”, yıllar içinde atılan binlerce adımla birlikte, bugün bünyesinde 13 markanın yer aldığı, katma değer yaratan güçlü bir kuruluşa dönüştü.

Ankara,Zonguldak,Düzce ve Sakarya’da Çebi Motors, Çebi Gıda, Çebi Enerji, Çebi Medya, Çebi Otopark, Çebi Tekstil, Çebi Yatırım, Çebi Dış Ticaret, , Çebi Premium Cars, Çebi Car Rental ve Çebi Trans’ı içinde barındıran Çebi Grup, her biri sektöründe lider konumda bulunan markalarıyla yeni yolculuklara çıkmaya devam ediyor.

Otomotiv, enerji, otopark, gıda perakendesi, dış ticaret, tekstil  ve araç kiralama sektörlerinde yarım asrı aşan iş tecrübesi, geleneklere bağlı ancak vizyoner bir bakış açısı ile geleceğe yürüyen Çebi Grup, faaliyet gösterdiği her sektörde “kalite, güven ve itibarın” adresi…

TEMEL İLKEMİZ

Kuvvetli alt yapısı, alanında uzman, dinamik kadrosu ve rekabetçi yönetim biçimiyle içinde yer aldığı her sektörde yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmayı temel ilke olarak benimseyen Çebi Grup, geleneklere bağlı, aynı zamanda yenilik ve gelişmelere açık bir şekilde Türkiye ekonomisine hizmet etmektedir.

HEDEFİMİZ

Ürün ve hizmetlerini kalite esaslı yürüten Çebi Grup, sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile dış pazarlara açılmakta ve bundan sonra küresel bir aktör olarak yoluna devam etmeyi hedeflemektedir.

BAKIŞ AÇIMIZ

Yönetim hedefleri ile ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen gösteren Çebi Grup, sürdürülebilecek bir gelecek yaratmak için, sosyal ve toplumsal görev bilinciyle üzerine düşen yükümlülükleri yerine getirmektedir.

MARKALAR

Otomotivden gıdaya, tekstilden,inşaata, enerjiden dış ticarete kadar geniş bir yelpazede hizmet veren Çebi Grup; Çebi Gıda, Çebi Enerji, Çebi Medya, Çebi Otopark, Çebi Tekstil, Çebi Yatırım, Çebi Dış Ticaret, Çebi Premium Cars, Çebi Car Rental ve Çebi Trans markalarıyla faaliyet gösteren şirketleri bulunmaktadır.

Çebi Motors:

Çebi Motors faaliyetlerine 2016 yılında Zonguldak Kdz Ereğli bölgesinde araç satış,hizmetleriyle başlamıştır. Zamanla gelişip büyüyen ve otomotiv sektöründe üç yılı geride bırakan Çebi Motors, bugün Çebi Premium Cars markası ile 500 m² kapalı alana sahip entegre tesislerinde üst segment araç satışı ile yoluna devam etmektedir.

Çebi Enerji:

1999 yılında başlayan akaryakıt istasyon faaliyetlerini geliştiren Çebi Enerji, Zonguldak Kdz Ereğli,Zonguldak Gökçebey,Düzce Kalıcı Konutlar,Düzce Çoban Kavşağı,Düzce Akcakoca Yolu ve,Sakarya Hendek de, Bp,Go İpragaz’ın Türkiye’de perakendedeki  bayisi olarak hizmet vermektedir..

Çebi Car Rental:

2002 yılında kurulan Çebi Car Rental, uzun dönem ve günlük araç kiralama operasyonu yürütmektedir. Çebi Car Rental aynı zamanda VIP transfer ve araç kiralama hizmetleri de sunmaktadır.

Çebi Gıda:

Grup bünyesinde bulunan marketlerin işletmesini yapmaktadır.

Çebi Tekstil:

1986 yılından beri Zonguldak Merkez de bulunan eşarp mağazası işletmesini yapmaktadır.

Çebi Medya:

1989 yılından beri  Gündem 67 Gazetesi işletmesini yapmakta olup gazete, internet ve dergi yayıncılığı, basım ve dağıtım alanında Zonguldak’ın en büyük medya organizasyonudur. Çebi Medya’nın misyonu her türlü mecradan global standartlarda haber, içerik ve hizmet sunmak; gündemi belirlemek, okuru ile yakın temas kurarak, toplumun haber alma ihtiyacına cevap vermektir.