BP SHOP

BP Shop'lar 7 gün 24 saat, geniş ürün yelpazesi, güleryüzlü, temiz ve kaliteli hizmet anlayışı, uygun fiyatları, hızlı servisi ve otopark kolaylıkları ile müşterilerinin hizmetinde

 

BP Shop'lar şu anda, Türkiye dahil, dünyanın çeşitli ülkelerinde BP akaryakıt istasyonları bünyesinde yer alan alışveriş noktalarıdır. BP Shop'ların amacı dünyada yeni gelişmekte olan "rahat, hızlı ve uygun fiyatlarla alışveriş" kavramını tüketiciye ulaştırmaktır.

Evinizden işinize giderken, gün boyunca ve işinizden evinize dönerken 7/24 hemen her türlü ihtiyaçlarınızı karşılama imkanı sunmaktadır. BP Shop’lar rahat mekanlarda özel dizayn edilmiş soğutucuları ve raf üniteleri ile hizmet vermektedirler.

GO MARKET

Kolay ve keyifli alışveriş için her şeyin en ince detayına kadar düşünüldüğü GO Market, işlevsel iç planlaması ve etkileyici dış mimarisi ile yeni nesil yakıt istasyonu GO’da yerini alıyor.

GO Market’te Türkiye ve dünyadan seçkin markalar tazelik garantisi ve ideal bir ürün yerleşimiyle sunuluyor.

Market içinde yer alan tuvaletler, hem su ve enerji tasarruflu ekipmanlarla donatılmış, hem de kolay temizlenebilir ve bakteri üretmeyen tasarımlara sahip. Üstelik GO’ya özel “aile tuvaletleri” ile çocuklu ailelere büyük rahatlık sağlanıyor.